• Home
 • Vereniging
 • Lezing "Aangrijpende oorlogsverhalen uit Eindhoven en de rest van de wereld"

Lezing "Aangrijpende oorlogsverhalen uit Eindhoven en de rest van de wereld"

Beste Heemkundeleden,

Graag nodigen wij jullie allen uit voor de eerste lezing in ons jubileumaar 2020 met de titel:

"Aangrijpende oorlogsverhalen uit Eindhoven en de rest van de wereld"

Datum: 18 februari 2019.
Aanvang: 20.00 uur.
Locatie: Jacobushoeve, Vessem.
Inleider: Ger de Wind

Onder de titel Brabant Remembers wordt er in de periode van september 2019 tot 5 mei 2020 veel aandacht besteed aan 75 jaar bevrijding. Ook in de Gemeente Eersel zijn diverse activiteiten. Onze spreker Ger de Wind, lid van onze Heemkundevereniging, heeft met het publiceren van zijn boek daarin een belangrijk aandeel.

In drie hoofddelen, Hoe eenvoudig Hitler had kunnen worden gestopt en hoe Europa daarin faalde, oorlogsverhalen uit Eindhoven, meegemaakt door Ger de Wind en oorlogsverhalen uit de rest van de wereld verteld Ger de Wind aangrijpend over de geschiedenis van de tweede wereldoorlog en hoe hij die persoonlijk heeft beleefd.

Over de tweede wereldoorlog zijn vele boeken geschreven. Maar telkens blijkt maar weer dat er toch weer onbekende verhalen opduiken. Verhalen uit onze eigen regio, verteld door iemand die het van dichtbij heeft meegemaakt en lid is van onze Heemkundevereniging.

Ik wil deze lezing dan ook van harte bij u aanbevelen. De toegang is gratis. Wel wordt er een vrijwillige bijdrage gevraagd voor de kosten van koffie/thee.

Graag zien we jullie op dinsdag 18 februari 2020.

Kees Huybers, namens “de Hooge Dorpen“

 

 

Heemkunde vereniging De Hooge Dorpen

 • IBAN : NL24RABO0107044846
 • KvK : 40237279

Secretariaat

 • Dhr K. Huijbers
 • p.a. Wilhelminalaan 27
 • 5512 BJ  VESSEM
 • Tel.: 0497 – 59 15 58

 Heemzolder Jacobus

 • Jan Smuldersstraat 4
 • 5512 AZ VESSEM

 Contact

 • U kunt ook contact opnemen
 • via het contactformulier
 • bovenaan op op deze pagina

 HoogeDorpenEmbleemAnimatie